Adana Evlilik Teklifi

Adana Evlilik Teklifi Organizasyonları

 

Hayatınızın aşkı ile evlenme planları yaparken “Adana Evlenme Teklifi Fikirleri” arayanlar için Adana ve Mersin’de gerçekleştirebileceğimiz harika organizasyonlar ile unutulmaz bir an yaşatıyoruz. Sizler sadece organizasyon fikirlerini incelemek kalıyor.

 

Adana Evlilik Teklifi Organizasyonları ve Fikirleri sizler için sıraladık :

 

1- Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

 

En çok tercih edilen ve en akılda kalıcı “Adana Evlilik Teklifi” organizasyon fikri olarak en uygun fiyatlar ile gerçekleştirdiğimiz Mersin Marina çıkışlı özel yat kiralama ile evlilik teklifi organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz!

>>> HEMEN İNCELEYİN :  www.teknebudur.com/mersin-marina-evlilik-teklifi <<<

Siz Adana’dan Mersin Marina‘ya 40-50 dakikalık özel araç ile gelip gezi amaçlı Mersin Marina’yı gezerken önceden planladığımız her şey dahil organizasyonlarımız ile sizlere harika bir an yaşatıyoruz!

Siz geldiğinizde volkanlar ile sizleri karşılıyor; kırmızı halı üzerinde evlilik teklifinizi gerçekleştirirken drone ve profesyonel kamera ile çekim yapıyoruz; siz yemeğe geçerken tekne tura çıkıyor ve yemekten sonra harika manzara eşliğinde fotoğraf-video çekimi devam ediyor ve özel klip hazırlanıyor. Üstelik fiyatlar diğer organizasyonlar ile aynı fiyata denk geliyor. Ortalama fiyatlar 600-1200 TL arasında değişiyor.

 

 

2- Adana Sahilde Evlilik Teklifi

 

Adana Evlilik Teklifi önerilerimizde gün batımında plaja gezi amaçlı gelen çiftlerimiz önceden hazırlanan adana evlilik teklifi konseptimiz ile harika manzara eşliğinde evlilik teklifi organizasyonlarınız gerçekleştiriyoruz!

 

3- Adana İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu

 

Aynı şekilde sahilde evlilik teklifi tercih etmeyenler için iskele üzerinde özel olarak hazırlanan masanıza siz gezi amaçlı gelirken sürpriz bir evlilik teklifi ile organizasyonunuzu yapmaktayız. Dilerseniz sonrasında pasta kesebilir veya yemek yiyebilirsiniz.

 

4- Adana Restoranda Evlilik Teklifi

 

Yemek yeme amaçlı sürpriz olarak önceden sizin için rezerve ettiğimiz ve balonlar-mumlar ile gül yaprakları eşliğinde hazırlanan masaya gelerek evlilik teklifi organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliriz.

 

5- Adana’da Romantik Piknik ile Evlilik Teklifi

 

Haftasonları daha çok gerçekleşen pikniklerinizde, evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebiliriz. Siz önceden piknik veya gezi amaçlı geldiğinizde önceden süslemiş olduğumuz ve sizin için özel hazırladığımız masamız ve organizasyonumuz siz geldiğiniz an karşılama ile başlıyor. Evlilik teklifi ardından fotoğraf-video çekimi gerçekleşiyor.

6- Adana’da Otel Odası ile Evlilik Teklifi Organizasyonu

 

Bir başka Adana Evlilik Teklifi fikirlerimiz arasında size tahsis edilmiş otel odasını kırmızı-beyaz süsleme ve balonlar ile kırmızı güller eşliğinde baştan sona özel olarak süslenen odada evlilik teklifi organizasyonunu düşünebilirsiniz.

7- Adana Gondolla Evlilik Teklifi

 

 

Adana Seyhan Nehri üzerinde “Gondolla Sürpriz Evlilik Teklifi” ile Adana’nın ruhunu ve özünü yaşayabileceğiniz gibi tamamen sessiz elektrikli gondollar ile Seyhan Nehri’nin durgun suları üzerinde ve harika manzarası eşliğinde tur yaparak harika bir organizasyon düşünebilirsiniz.

 

 

8- Mersin Marina Gulet Tekne ile Nostalji Organizasyon

 

Adana’dan Mersin Marina’ya gezi amaçlı gelip 16 metrelik ahşap gulet tekne ile nostalji bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Her şey dahil paket ile Adana’dan rezervasyon yapıp geldiğinizde her şey önceden hazırlanmış oluyor, süsleme organizasyon, 1 saatlik tur, 2 kişilik yemek meşrubat, özel kalpli pasta ve drone ile özel klip, tekneden havaifişek gösterisi ile harika ve unutulmaz bir organizasyon için tıklayın:

 

https://teknebudur.com.tr/mersin-marina-evlilik-teklifi

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bunlara bakabilirsiniz:

Leave a Comment