Hatay Yöresel Ürünler

Hatay Yöresel Ürünler

 

Hatay Künefe,Zeytinyağı, Sabun ve daha fazlası…

Hatay Yöresel Site: www.hatayyoresel.site

 

Hatay’ın Yöresel Ürünler  Hataybook.com ‘da!  Hatay Antakya ve ilçelerinde organik ve el yapımı olarak üretilen hatay künefesi, hatay yöresel defne sabunları, hatay zeytinyağı ve daha birçok ürün hataybook.com’da!

Ürünleri incelemek için tıklayın: www.hataybook.com

 

%100 Doğal ve Organik

Hataybook.com ‘daki tüm ürünler el yapımı ve organik. Hatay’ın merkezi Antakya ve çevre ilçelerden toplanan ürünler sezonluk ve taze olarak toplanıyor; anlaşmalı kargo firmaları ile Tüm Türkiye’ye gönderiliyor.

 

 

Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Müşteri memnuniyeti odaklı olan Hataybook.com,  memnuniyet garantisi sunuyor ve Hatay online mağazası olan www.hataybook.com üzerinden 40 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo olarak gönderiliyor.

 

Kampanya; Çok al Az Öde!

Hataybook.com sitesinde tüm ürünlerde çok al az öde kampanyası bulunuyor. (Tanıtıma özel Kısa Süreli Kampanya).

1 kg sabun yerine 3 kg sabun almanız durumunda;  kilosu neredeyse %30 indirimli oluyor. Aldığınız tüm ürünlere fatura kesiliyor ve ürünün orjinal garantisi veriliyor.

 

 

Diğer Online Mağazalarda…

Hataybook.com yalnız kendi sitesinde değil Trendyol, Hepsiburada, N11.com ve Gittigidiyor olmak üzere tüm popüler alışveriş sitelerinde de hizmet veriyor. “Hataybook” yazıp aratarak ürünleri satın alabilirsiniz.

 

En uygun fiyat garantisi hataybook.com’da…

 

Ürünleri incelemek için tıklayın: www.hataybook.com

 

hatayyoresel.com

Hatay Store

hataystore.com

Semir Eraslan

Hatay Köy