İzmir Tekne Turu 2021

İzmir Tekne Turu 2021

İzmir Çıkışlı Tekne Turları

Ege’nin incisi İzmir Çıkışlı Tekne Turları ile İzmir Tekne Turu 2021 firmaları ile İzmir’in en güzel koy ve adalarını günübirlik tekne turları ile keşfedin…

Teknebudur.com garantisi ile İzmir tekne turu olarak sizlere Çeşme’nin harika koy ve adalarını keşfetme imkanı sunuyoruz. Masmavi ve berrak koyları Çeşme İzmir Tekne Turu ile keşfedin.

İzmir Tekne Turu

Teknelerimiz

İzmir Çeşme’de birbirinden güzel ve özel koylar varken yapılacaklar listesine Çeşme İzmir Tekne Turu ‘nu eklememek olmaz.

Yıllar önce adaya sürgün edilen ve eşeklerin yaşadığı ada olan Eşek Adası, denizlerin doğal yollar ile adada oluşturduğu Mağaraları, 20 metre derinliği gözle görebileceğiniz, şnorkel ile dalış yapabileceğiniz Mavi Koy‘u Çeşme Tekne Turu ile keşfedebilirsiniz.

Yetişkin: Tam Ücret | 6–9 Yaş Arası : %50 İndirimli  | 0–6 Yaş Arası : Ücretsiz

Çeşme Tekne 5

tekne35-front-600x400

Tekne 5 sizlere Covid-19 tedbirleri kapsamında yarı kapasiteli olarak mak. 75 kişiye hizmet veriyor. Sessiz bir teknedir. Yüksek Müzik ve Animasyon şovu yoktur. Yemekli olarak hizmet vermektedir. İçecekler ekstradır.

Çeşme Tekne 5

Haftaiçi : 130 TL

Haftasonu 150 TL

Çeşme Tekne 4

Çeşme Tekne 4

Tekne 4 sizlere Covid-19 tedbirleri kapsamında yarı kapasite mak. 150 kişiye hizmet veriyor. Eğlence arayanların tercihi olmaktadır. Animasyon Şov bulunuyor. Yemekli tur, İçecekler ekstradır.

Çeşme Tekne 44

Haftaiçi : 100 TL

Haftasonu : 120 TL 

İzmir Tekne Turu Saatleri

Çeşme İzmir Tekne Turu : Haziran – Ağustos aylarında haftanın her günü düzenlenmektedir. Teknelerin hareket saati 10:30 ‘dur. Tur sonu dönüş saati 18:30 olmaktadır. Koylarda Yüzme imkanı vardır. Eşek Adası’nda adaya inip eşek ve tavşanlar ile fotoğraf çektirebilirsiniz.

 

Pandemi nedeniyle kapasite sınırlıdır. Rezervasyon Gereklidir. 

İzmir Tekne Turu Gezilecek Yerler

Çeşme Tekne Turu

Sezonda her gün çıkan Çeşme İzmir Tekne Turu , günde 3-4 koyu güzergah olarak görme imkanı sunmaktadır. Mutlaka gidilen koylar arasında Mavi Koy ve Eşek Adası bulunmaktadır.

Denizde rüzgar durumuna bağlı olarak müşterilerin mağdur olmaması adına güzergah değişikliği ile gidilen koylar ise; Makri Adası, Mercan Adası, Akvaryum Koyu ve Mağaralar Bölgesidir.

esek-adasi

Çeşme Eşek Adası yani eski adı ile Goni adasının konuksever eşekleri ve adası ;  günlük düzenlenen Çeşme Tekne Turu ile görülen yerlerden birisidir. İzmir´in Çeşme ilçesine bağlı adalardan biridir ve Sakız Adası yakınlarındadır. Vaktiyle bu adaya bırakılan eşekler, burada çoğalmışlar ve dolayısıyla da Ada, Eşek Adası adını almıştır.

cesme-mavi-koy

Çeşme Mavi Koy‘da yüzerken deniz gözlüğü ile 20 metreye kadar derinliği net şekilde görebilirsiniz. Mavi Koy’un derinliği kıyıda 1 metreden başlayarak koyun ağzına doğru 25 metreye kadar çıkmaktadır. Şnorkelinizi ve deniz gözlüğünüzü yanınıza alarak su altı dünyasını keşfedebilirsiniz.

tekne 444

Çeşme Tekne Turu ile görülebilecek yerlerden birisi olan Mağaralar, denizin kayalıkları doğal yollarla oymasından oluşmuştur. İrili ufaklı birçok mağara bulunan bu adayı Çeşme Tekne Turu ile keşfedebilirsiniz.

İzmir Tekne Turu Yemek Menüsü

cesme-tekne-yemek

Çeşme Tekne Turu yemekli olarak hizmet vermektedir. Fiyatlara dahildir. İçecekler ekstradır. Yemekler siz koylarda yüzerken adada yakılan mangallarda pişirilmektedir. Tekneye ilk girişinizde size tavuk veya balık tercihiniz sorulmaktadır.

Yemek Menüsü: Tavuk veya Balık Izgara, Soslu Makarna ve Mevsim Salatası‘dır. Tekneye dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmemektedir. Tekne içerisinde soğuk sıcak içecekler mevcuttur.

İzmir Tekne Turu Nereden Kalkıyor ?

Çeşme Tekne Turu her gün sabah 10:30 – 18:30 arasında gerçekleşmektedir. Mutlaka rezervasyon gereklidir. Geç kalmamak adına en geç saat 10:00’da konumda olmak gerekiyor. Rezervasyondan sonra size konum ve detaylar atılacaktır.

Grup rezervasyonlarında (10 kişi ve üzeri) indirimli fiyat sağlanmaktadır. Grup rezervasyonları için bizimle iletişime geçiniz. İletişim Formumuz <<

Teknelerimizi sadece size özel olarak rezervasyon yapmanız mümkündür. Sessiz tekne 5 kapasitemiz maksimum 75 Kişi , Eğlence teknemiz olan Tekne 4 ise maksimum 150 Kişi almaktadır. Normal kapasiteleri iki katıdır.

2020 covid-19 nedeniyle tüm teknelerimiz yarı kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Sosyal mesafeye uygun olarak minderler ve güneşlenme alanları düzenlenmiştir. Günübirlik olarak tekneler her turdan sonra dezenfekte edilmektedir.