Mersin Doğum Günü Organizasyonu 2021

Mersin Yat Kiralama hizmetimiz ile eşinize, ailenize veya arkadaşlarınıza özel sürpriz doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz.

 

Dikkat! Sevgilinize doğum gününde özel “Evlilik Teklifi” organizasyonu düşünürseniz >Buradan Mersin Evlilik Teklifi< organizasyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Mersin Doğum Günü Organizasyonları

Mersin Marina çıkışlı turlarımız ile doğum günü, nişan, özel organizasyon ve kutlamalar için bizi tercih edebilirsiniz.

Özel lezzetli isteğe göre hazırlanan resimli pastalarımız, profesyonel fotoğraf çekimleri ile gerçekleşen turlarımızda özel anılarınız olacak!

 

Her şey dahil organizasyon paketlerimiz ve en uygun fiyatlar ile memnuniyet garantisi ile hizmet verdiğimiz özel motoryat ve tekneler ile sizlere yaz-kış hizmet vermekteyiz.

Mersin Marina Doğum Günü

Mersin Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

650 – 800 TL ( Özel Pasta Dahil  )

(1 saat tur, yakıt + kaptan + süsleme + organizasyon )

Sizden Gelenler * 2021

Farklılık arayanların tercihi olarak denizin ortasında serpme kahvaltı veya güzel bir akşam yemeği isterseniz rezervasyon yapmanız yeterlidir.

Teknelerimiz

Ek Özellikler:

  • Mersin Tur veya Organizasyonlarda kendi içeceklerinizi (alkollü/alkolsüz) getirebilirsiniz.
  • Organizasyon fiyatlarında süsleme+2 kişilik yemek veya kahvaltı veya özel pasta +meşrubat +volkan ve konfeti dahildir.
  • Doğum günü organizasyonlarda pasta dışında; 2 kişilik yemek veya kahvaltı menüsü dışında ek kişi için yemek talebi olması durumunda kişi başı fark +50 TL’dir.
  • Organizasyon Turları fiyatlandırması 1 saat için geçerlidir. Ek uzatma olması durumunda fiyat farkı olarak her saat başı için +250 tl yansıtılır.

* En Uygun Fiyat Garantisi * Kredi Kartı Seçeneği * 3 Taksit İmkanı

Bunlara bakabilirsiniz:

Leave a Comment