Mersin Evlenme Teklifi Fikirleri

Mersin Evlenme Teklifi Fikirleri

 

Mersin’de veya çevre illerde (Adana-Kilis-Osmaniye-Gaziantep) yaşayanların en çok tercih ettiği evlenme teklifi fikirleri 2020 olarak sizler için derledik!

 

Evlenme teklifi yapmadan önce mutlaka inceleyin:

 

1- Mersin Yatta Evlilik Teklifi

 

Mersin ve il dışından gelenlerin en çok tercih ettiği evlilik teklifi fikirleri arasında Mersin Marina çıkışlı yat turu evlilik teklifi organizasyonu yer almaktadır. Her şey dahil paketler ile siz hiçbir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmadan süsleme, organizasyon, kırmızı halı üzerinde volkanlar eşliğinde karşılama, drone ile video çekimi ve klip hazırlanması, teknede yemek veya pasta-meşrubat hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır.

Detaylar : >> Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2020 << 

 

2- Plajda Evlilik Teklifi

 

Bir diğer Mersin Evlilik Teklifi 2020 fikri ise kumsala gezi bahanesiyle gelen çiftler, önceden hazırlanmış ve süslenmiş alana doğru gelince organizasyon başlar ve sizin sevdiğiniz ve önceden belirttiğiniz size özel şarkınız başlar; volkanlar yanar;  evlilik teklifi gerçekleşir.

Devamında yemek yenilir veya pasta kesilir; fotoğraf-video çekimi yapılır.

 

3- Restoranda Evlilik Teklifi

 

Mersin’de anlaşmalı restoranlarımızda yapacağınız evlenme teklifi “Mersin Evlenme Teklifi Fikirleri 2020” listesi arasında bir başka seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Önceden sizler için özel olarak hazırlanan masaya, restorana yemek yeme bahanesi ile gelip sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirisiniz.

 

 

4- İskelede Evlenme Teklifi

 

Mersin Evlilik Teklifi Fikirleri 2020 olarak gezi bahanesiyle plaja gelen çiftler, önceden hazırlanmış ve süslenmiş olan iskeleye doğru gelince organizasyon başlar ve sizin sevdiğiniz ve önceden belirttiğiniz size özel şarkınız başlar; volkanlar yanar;  evlilik teklifi gerçekleşir.

Devamında yemek yenilir ve/veya pasta kesilir; fotoğraf-video çekimi yapılır. Size özel klip hazırlanır.

 

5- Gulet Teknede Evlilik Teklifi

 

Mersin ve il dışından gelenlerin en çok tercih ettiği evlilik teklifi fikirleri arasında Mersin Marina çıkışlı 16 metrelik özel gulet teknede evlilik teklifi organizasyonu yer almaktadır.

Her şey dahil paketler ile siz hiçbir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmadan süsleme, organizasyon, kırmızı halı üzerinde volkanlar eşliğinde karşılama, drone ile video çekimi ve klip hazırlanması, teknede yemek veya pasta-meşrubat hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır. Ortalama fiyatlar 600-1100 TL arasında değişmektedir.

Detaylar : >> Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2020 << 

Bunlara bakabilirsiniz:

Leave a Comment