Tarsus Evlenme Teklifi

Tarsus Evlenme Teklifi Fikirleri

 

Mersin Tarsus’ta veya çevre illerden (Adana-Kilis-Osmaniye-Gaziantep) gelenlerin en çok tercih ettiği “Tarsus Evlenme Teklifi 2020” olarak sizler için derledik!

 

Evlenme teklifi yapmadan önce mutlaka inceleyin:

 

1- Tarsus Yatta Evlilik Teklifi

 

Mersin Tarsus’tan ve il dışından gelenlerin en çok tercih ettiği ve Tarsus’tan araç ile Mersin Marina’ya gelip;  evlilik teklifi fikirleri arasında Mersin Marina çıkışlı yat turu evlilik teklifi organizasyonları popülerdir.

Her şey dahil paketler ile siz hiçbir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmadan süsleme, organizasyon, kırmızı halı üzerinde volkanlar eşliğinde karşılama, drone ile video çekimi ve klip hazırlanması, teknede yemek veya pasta-meşrubat hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır. Fiyatlar ortalama 600 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir.

Detaylar : >> Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2020 << Rezervasyon: 0538 316 9191

 

2- Plajda Evlilik Teklifi

 

Tarsus Evlilik Teklifi 2020 fikirleri arasında bir diğer seçenek ise “plajda evlenme teklifi”dir. Kumsala gezi bahanesiyle gelen çiftler, önceden hazırlanmış ve süslenmiş alana doğru gelince organizasyon başlar ve sizin sevdiğiniz ve önceden belirttiğiniz size özel şarkınız başlar; volkanlar yanar;  evlilik teklifi gerçekleşir.

Devamında yemek yenilir veya pasta kesilir; fotoğraf-video çekimi yapılır.

3- Restoranda Evlilik Teklifi

 

Mersin Tarsus’da anlaşmalı restoranlarımızda yapacağınız evlenme teklifi “Tarsus Evlenme Teklifi Fikirleri 2020” listesi arasında bir başka seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Önceden sizler için özel olarak hazırlanan kırmızı balonlar, mum, gül ve gül yaprakları süslemesi ile restorana yemek yeme bahanesi ile gelip sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirisiniz.

 

4- Tarsus Ormanda Evlenme Teklifi

 

Tarsus Evlilik Teklifi Fikirleri olarak gezi bahanesiyle Tarsus Ormana gelen çiftler, önceden hazırlanmış ve uçan balonlar, beyaz-kırmızı renkler ve güller ile süslenmiş olan masaya doğru gelince organizasyon başlar; volkanlar yanar, sizin sevdiğiniz ve önceden belirttiğiniz size özel şarkınız başlar; kırmızı halı üzerinde  evlilik teklifi gerçekleşir.

Devamında yemek yenilir ve/veya pasta kesilir; fotoğraf-video çekimi yapılır. Size özel klip hazırlanır. İstenirse drone çekimi yapılır.

5- Gulet Teknede Evlilik Teklifi

 

Mersin Tarsus ve il dışından gelenlerin en çok tercih ettiği Tarsus Evlilik teklifi olarak Mersin Marina çıkışlı 16 metrelik özel gulet teknede evlilik teklifi organizasyonu yer almaktadır.

Her şey dahil paketler ile siz hiçbir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmadan süsleme, organizasyon, kırmızı halı üzerinde volkanlar eşliğinde karşılama, drone ile video çekimi ve klip hazırlanması, teknede yemek veya pasta-meşrubat hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır. Ortalama fiyatlar 600-1100 TL arasında değişmektedir.

Detaylar : >> Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2020 << 

Bunlara bakabilirsiniz:

Leave a Comment