Silifke Evlenme Teklifi

Silifke Evlenme Teklifi Fikirleri

 

Mersin Silifke veya çevre illerden (Adana-Kilis-Osmaniye-Gaziantep) gelenlerin en çok tercih ettiği “Silifke Evlenme Teklifi Fikirleri” olarak sizler için derledik!

 

Evlenme teklifi yapmadan önce mutlaka inceleyin:

 

1- Silifke Yatta Evlilik Teklifi

 

Mersin Silifke’den ve il dışından gelenlerin en çok tercih ettiği ve Silifke’den araç ile Mersin Marina’ya gelip;  evlilik teklifi fikirleri arasında Mersin Marina çıkışlı yat turu evlilik teklifi organizasyonları çok popüler bir organizasyondur.

Drone ve profesyonel kamera çekimleri ile özel klip hazırlanan organizasyon şu şekilde gerçekleşiyor;

Mersin Silifke‘den araç ile Mersin Marina’ya gezme amaçlı gelinir; teknelerin bulunduğu alana girilir. Kırmızı halı üzerinde volkanlar yanarken ve drone-video çekimi yapılırken evlenme teklifi yapılır. Sonrasında tekne ile tura çıkılır; o sırada pasta-meşrubat veya güzel bir akşam yemeği yenilir. Yemekten sonra teknenin ön kısmında fotoğraf-video çekimi gerçekleşir. Akılda kalıcı harika bir organizasyon gerçekleşir.

Fiyatlar ortalama 600 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir.

Detaylar : >> Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2020 << Rezervasyon: 0538 316 9191

 

2- Plajda Evlilik Teklifi

 

Silifke Evlilik Teklifi 2020 fikirleri arasında bir diğer seçenek ise yakın civarda bulunan “plajda evlenme teklifi”dir. Silifke’den çıkıp Mersin’in güzel plajlarından birinde gezmek amaçlı gelen çiftler, önceden hazırlanmış ve süslenmiş alana doğru gelince organizasyon başlar ve sizin sevdiğiniz ve önceden belirttiğiniz size özel şarkınız başlar; volkanlar yanar;  evlilik teklifi gerçekleşir.

Devamında yemek yenilir veya pasta kesilir; fotoğraf-video çekimi yapılır.

3- Narlıkuyu Evlilik Teklifi

 

Mersin Silifke’nin en güzel koylarından biri olan Narlıkuyu Koyu’nda anlaşmalı restoranlarımızda yapacağınız evlenme teklifi “Silifke Evlenme Teklifi Fikirleri 2020” listesi arasında bir başka seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Narlıkuyu’nun harika manzarası eşlğinde özel olarak süslenen ve hazırlanan kırmızı balonlar, mum, gül ve gül yaprakları ile restorana balık yemek bahanesi ile gelip sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirisiniz.

 

4- Silifke Göksu – Ormanda Evlenme Teklifi

 

Silifke Evlilik Teklifi Fikirleri olarak gezi bahanesiyle Silifke’nin meşhur Göksu Nehri’ne gelen çiftler, önceden hazırlanmış ve uçan balonlar, beyaz-kırmızı renkler ve güller ile süslenmiş olan masaya doğru gelince organizasyon başlar; volkanlar yanar, sizin sevdiğiniz ve önceden belirttiğiniz size özel şarkınız başlar; kırmızı halı üzerinde  evlilik teklifi gerçekleşir.

Devamında yemek yenilir ve/veya pasta kesilir; fotoğraf-video çekimi yapılır. Size özel klip hazırlanır. İstenirse drone çekimi yapılır. Göksu Nehri ile manzara çekilir ve videoya eklenir; harika bir görüntü çıkar.

5- Gulet Teknede Evlilik Teklifi

 

Mersin Silifke, Tarsus ve il dışından gelenlerin en çok tercih ettiği Silifke Evlilik teklifi olarak Mersin Marina çıkışlı 16 metrelik özel gulet teknede evlilik teklifi organizasyonu yer almaktadır.

Her şey dahil paketler ile siz hiçbir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmadan süsleme, organizasyon, kırmızı halı üzerinde volkanlar eşliğinde karşılama, drone ile video çekimi ve klip hazırlanması, teknede yemek veya pasta-meşrubat hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır. Ortalama fiyatlar 600-1100 TL arasında değişmektedir.

Detaylar : >> Mersin Yat Kiralama Fiyatları 2020 << 

Bunlara bakabilirsiniz:

Leave a Comment